Super Oferta!!!
Super Oferta Anvelope + Service roti + Alte servicii auto
Card Fidelitate PRIMAT GOLD
Selector anvelope

Cosul de cumparaturi
Totul despre procedura comenzilor online

Vanzari ANVELOPE cu 5 rate fara dobanda prin CARD AVANTAJ

Cariere

Suntem Primat Gold, importator, distribuitor si vanzator de anvelope originale, importate direct din fabricile internationale. Service roti si magazine vanzari anvelope si PS in Bucuresti, pe Soseaua Odaii si pe strada Barbu Vacarescu. ITP pentru orice tip auto si depozit de anvelope in Sos. Odaii. Suntem o echipa de profesionisti, formata in decursul celor 20 de ani de activitate, permanent alaturanduni-se doar cei mai buni. In acest moment selectam persoanele potrivite pentru urmatoarele posturi:

1. DIRECTOR COMERCIAL

Tipul ofertei: Full Time
Nivel cariera: Studii Superioare
Salariu oferit: se va negocia la interviu
Orase: Bucuresti
Puncte de lucru: Soseua Odaii
Domeniile ofertei: Vanzari Anvelope si PS reparatii si service
Data introducerii: 14.01.2016
Data actualizare:14.01.2016
Posturi disponibile: 1

Descrierea postului: compania noastra angajeaza Director Comercial/vanzari cu experienta in domeniu Vanzarii anvelopelor
Cerinte: persoana in cauza trebuie sa fi lucrat minim 2 ani in Domeniu, sa aiba experienta In Management Vanzarilor, Persoana organizata Dinamica, rezistenta la stres, Oferta (bonusuri, beneficii): se ofera salariu atractiv + bonusuri, conditii de munca atractive.

2. MECANIC AUTO / vulcanizator / spalator auto

Tipul ofertei: full Time
Nivel cariera: liceu
Salariu oferit: dupa interviu
Domeniile ofertei: reparatii/service/mecanica auto
Data introducerii:14.01.2016
Data actualizare: 14.01.2016

Descrierea postului: compania noastra angajeaza mecanic auto cu experienta in domeniu.
Cerinte: persoana in cauza trebuie sa fi lucrat minim 2 ani intr-o vulcanizare sau service auto, sa aiba experienta legata de mecanica.
Oferta (bonusuri, beneficii): se ofera salariu atractiv + bonusuri, conditii de munca atractive.

3. Area Sales Manager

Descrierea postului: compania noastra angajeaza Area Sales manager cu experienta in domeniu Vanzarii anvelopelor de camion ; experienta in vanzarea de servicii catre clientul flota ; experienta in vanzarea de Piese Schiimb;
Cerinte: persoana in cauza trebuie sa aiba abilitati de comunicare, negociere , organizare, disponibila pentru deplasari,carnet de conducere categoria B , dinamism, orientare catre rezultat, rezistenta la stres,
Oferta (bonusuri, beneficii): pachet salarial competitiv, masina de serviciu , laptop si telefon mobil , cursuri de perfectionare.